Lapsepildistamise koolitus

Olen pildistanud umbes tuhandet last. Peamiselt vastsündinuid, aga väga suure hulga ka beebisid ja väikelapsi. Olen oma fotograafi karjääri jooksul keskendunud kitsalt lastefotograafiale ja arendanud ennast vaid selles. Olen koolitanud end maailma tipplastefotograafide juures ja osalenud erinevates rahvusvahelistes beebifotograafia õpitubades.

2015. ja 2017. aastal pärjati minu tööd esikohaga Balti Pulma- ja Portreefoto festivalil “I am Photographer” beebi kategoorias.

Minu hingest tulev soov on oma kogemusi jagada. Soovin, et beebifotograafia saaks sama populaarseks kui on teised fotograafia liigid ning tänaseks päevaks see peaaegu juba nii ka on. Kui mina kunagi 2011. aastal alustasin, siis olin ainus vaid beebidele spetsialiseerunud fotograaf. Samamoodi olin esimene, kes alustas Eestis sünnituste jäädvustamist. Soovin ka seda populariseerida ning parim viis selleks on oma teadmisi ja kogemusi jagada teiste fotograafidega. Anname neile imearmsatele fototeemadele koos hoogu juurde!

Oma loomingus keskendun lapsele, kes on minu kaamera ees. Et tabada see miski, mis teeb temast Tema. Soovin anda edasi lapse olemust selle lihtsuses ja ilus ning seepärast kasutan pigem vähem tugevaid värve ja suuri kaunistusi. Hoian oma töös skandinaavialikku puhast ja selget joont, mis aitab välja tuua beebi olemuse.

Ootan enda koolitustele nii algajaid, kui ka edasijõudnud fotograafe, kelle kutsumuseks on emaduse ja lastega seotud teemad. Samuti on oodatud emad-isad, kes soovivad oma lastest ilusaid pilte teha!

Teen grupikoolitusi ja annan eratunde. Olen hea meelega ka mentoriks ning teen fotocoachingut. Ehk et võid julgelt alustada lausega “Ma ei tegelikult ei tea, mida ma tahan..”.

Oled väga teretulnud minu juurde õppima!

 

Eratunnid – toimuvad aastaringselt

Teemad: fotograafia algtõed; pildistamine, nii teooria kui praktika; fotosuunad: lapseootus, sünd, vastsünidnud, beebid, väikelapsed; järeltöötlus; fotoettevtlus; fototeenuste ülesehitus; hinnastamine; trükiste müük; marketing jm.

Osaluspanus: 75.-/tund (60min)

Asukoht: Valge Stuudio või mujal

 

Järgmine koolitus 30.05.201 kell 18-20.30

Sünnipildistamise koolitus

Grupp kuni 20 inimest

Kestus: 2,5 tundi

Asukoht: Valge Stuudio

Osaluspanus 90.-

 

Järgmine koolitus 10.06.2017 kell 12-16

Vastsündinu pildistamise koolitus

Grupp kuni 7 inimest

Kestus: 4 tundi

Asukoht: Valge Stuudio

Osaluspanus: 280.-

 

Beebipildistamise koolitus

Grupp kuni 7 inimest

Kestus: 3 tundi

Sisu: teooria, pildistamine, järeltöötlus

Asukoht: Valge Stuudio

Osaluspanus: 210.-

 

Fotoettevõtluse koolitus

Sihtgrupp: fotograafiahuvilised, kel on soov oma hobi tööks muuta

Grupp kuni 20 inimest

Kestus: 2,5 tundi

Sisu: ettevõtte loomine, tegevusfookus, teenuste arendamine ja hinnastamine, trükiste järelmüük, kliendi hoidmine, turundus

Asukoht: Valge Stuudio

Osaluspanus: 90.-

 

Emade-isade koolitus

Sihtgrupp: kõik, kellel on laps ja kaamera ning soovivad oma lapsest ilusaid pilte teha

Tase: pigem algajad

Grupp kuni 20 inimest

Kestus: 4 moodulit, a 2 tundi

Asukoht: Valge Stuudio

Osaluspanus: 90.-/moodul